Задать город Славянск по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Блеф в Славянске

Блеф

Славянск, 14 ноября 2017 г, 18:00
Центр культури і довкілля Центр культури і довкілля
вул. Свердлова, 77/1
Славянск
+380445905555
Продажа закрыта
«Блеф» Вистава «Блеф по жанру це одночасно і містична комедія і психологічний детектив. В основі сюжету – містифікація: троє головних героїв поспішають по своїм невідкладним справам, але весь час потрапляють зовсім не туди куди потрібно! Приміщення, що мають три різних адреси, жодна з яких не є вірною, за вікнами порожнє місто, повна ізоляція від зовнішнього світу, все це змушує героїв не тільки задуматися про підступний фатум, а й прийти до каяття в гріхах. При цьому, вистава «Блеф» - захоплююче, дотепне видовище, засноване в першу чергу на блискучій акторській грі. Один лише склад виконавців говорить про те, що ЦЕ ТРЕБА БАЧИТИ!!!

Заказать и купить билеты на Блеф можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Блеф в Славянске состоится 14 ноября 2017 г, 18:00, Центр культури і довкілля.

«Блеф»

Вистава «Блеф по жанру це одночасно і містична комедія і психологічний детектив.

В основі сюжету – містифікація: троє головних героїв поспішають по своїм невідкладним справам, але весь час потрапляють зовсім не туди куди потрібно!

Приміщення, що мають три різних адреси, жодна з яких не є вірною, за вікнами порожнє місто, повна ізоляція від зовнішнього світу, все це змушує героїв не тільки задуматися про підступний фатум, а й прийти до каяття в гріхах.

При цьому, вистава «Блеф» - захоплююче, дотепне видовище, засноване в першу чергу на блискучій акторській грі. Один лише склад виконавців говорить про те, що ЦЕ ТРЕБА БАЧИТИ!!!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber